Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

THOR Sound booster

Štve vás, že vaše auto nemá žádný nebo velmi sterilní zvuk. Je jedno jestli jde o diesel, elektromobil a nebo moderní benzínový motor, kterému vzali v továrně duši. Máme pro vás velmi elegantní řešení, kterým oblafnete naprostou většinu okolí. Vaše auto může jedním stiskem displeje mobilu znít jako Megane RS, Audi RSQ8, BMW M3 nebo M8, Mercedes G63 AMG nebo jako 12-válcové Ferrari. Na výběr je opravdu široká paleta zvuků a je jen na vás, zda budete chtít, aby vaše auto znělo důvěryhodně nebo jen pobavilo okolí. Tohle geniální a technicky elegantní řešení vám vykouzlí úsměv, možná zvedne sebevědomí a samozřejmě nadchne. Vše při plnění rozumné míry hluku. Princip spočívá v umístění akustické nerezové baňky (nebo 2 baněk – podle zvolené verze) do spodní části vozidla. V této nerezové akustické baňce se nachází speciální teplotně a vodě odolný reproduktor. Toto zařízení je pak propojené pomocí kabeláže s elektronikou vozu. Podle otáček motoru tak může reproduktor vydávat zvuk odpovídající vaší náladě a nastavení v mobilu. Geniálně infantilní a velmi návykové  v našem katalogu ZDE.
 

PROČ CHTÍT sound booster THOR

  • Možnost výběru zvuku vašeho vozidla z pohodlí sedačky přes mobilní aplikaci až z 20 zvuků známých sportovních modelů (BMW M modely, Mercedes AMG, Lamborghini apod) a rovněž i dalších syntetických zvuků. Databáze zvuků je pravidelně aktualizovaná.

 

  • Perfektní kvalita a vysoká důvěryhodnost zvukového projevu díky vysoce kvalitnímu hardware. Pro více technických informací nás kontaktujte.

 

  • Jde o ideální řešení pro dieselová vozidla, vozidla s benzínovým motorem se sterilním zvukem, kde neexistuje nabídka výfukového systému a samozřejmě pro všechny elektro modely.

 

  • Vysoce kvalitní široko-pásmový reproduktor o výkonu 100 W (nebo 2x100W – dle vaší volby produktu) a citlivostí 89 db W/m.

 

  • Vyrobeno ze slitiny oceli a titanu. Špičková kvalita svárů, po mechanické stránce jde o nesmrtelnou konstrukci.

 

Možnost montáže na jekékoliv vozidlo a motorizaci.

Kompletní sortiment naleznete standardně v našem katalogu v samostatné kategorii.  

Vstup do eShopu viz ZDE

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací