Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

REMUS pro Harley-Davidson

Speciálně pro motocykly Harley Davidson® se REMUS rozhodl vyvíjet  vlastní výfukové systémy pro všechny modelové řady.  Máte nepřeberné možností vzhledu. Můžete kombinovat chromované tlumiče nebo tlumiče z černého nerezu se 4 tvary koncovek, ale především si u aktuálních modelových řad můžete dopřát dokonce i regulaci zvuku ve 4 režimech  bez ztráty homologace.

Posledním výkřikem techniky je pak u řady TOURING i systém s regulací zvuku a LED světly v tlumičích. Kromě těchto úletů typických pro svět H-D naleznete v nabídce ale skutečné designové perly, kdy celý výfukový systém je navržen úplně jinak než v originále. Díky REMUS máte zkrátka vždy možnost se odlišit a individualizovat, zároveň ale mít vždy HOMOLOGOVANÉ řešení ve špičkové rakouské kvalitě, což u mnohem známější konkurence H-D výfuků neplatí z prostého důvodu. Nemají za sebou 30 let zkušeností a kvalitativní úroveň prověřenou dodávkami takovým ikonám automobilového a motocyklového světa jako je Ducati, KTM, Aston Martin. Lamborghini, Maserati nebo Porsche. 

 

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš model se přesvědčte v našem KATALOGU

 

HLAVNÍ SPECIFIKA VÝFUKOVÝCH SYSTÉMŮ REMUS PRO H-D

1. Skvostný zvuk profi odladěný v akustické komoře + regulace pomocí aktivních klapek ve 4 polohách

Pro všechny aktuální řady H-D jsou v nabídce HOMOLOGOVANÉ  systémy s elektronickou regulací zvuku ACS (u předchozích modelů s mechanickou). U aktuálního systému elektronické regulace vše snadno ovládáte tlačítkem umístěným kdekoliv - např. na řidítkách.  Prakticky jde u tohoto ASC systému o ovládání integrovaných klapek umístěných ve výfucích. Díky tomu snadno změníte zvuk do jednoho ze 4 režimů- z nerušivého "sousedského režimu" do 3 dalších krásně znějících režimů podle Vaší aktuální nálady nebo situace (příjezd domů v nočních hodinách apod). Systém komunikuje přes CAN-BUS i s řídící jednotkou motocyklu. Díky tomu je mhomologovaný. Detailní popis ovládání viz foto níže. Systém je profesionálně a na míru odladěný v akustické komoře dannému modelu. Výsledkem je skovostný zvuk různých barev a intenzity, tak jak se od pravého H-D čeká. Nikdy se Vám nestane otravným ani na delších cestách. To Vám může zajistit právě jen REMUS díky odladění do definovaných frekvencí, což je zcela mimo možnosti všech ostatních výrobců (to jsou zkušenosti  laděním pro ikony Aston Martin, AMG, Lamborghini nebo Porsche).

 

2. Výběr materiálů tlumičů - CHROM nebo ČERNÝ NEREZ

Kromě klasických chromovaných výfuků z  nejdražšího nerezu typu T304 jsou v nabídce vždy i ve verzi v matném černém nerezu. FinálnÍ vzhled si pak doladíte výběrem některým ze 4 designů koncovek a opět v obou materiálových provedeních (chrom / černý nerez). Celkem tak máte na výběr z 16 designových možností. Precizní zpracování a špičková kvalita dodavatele ikonám automotive je samozřejmostí.

2. Výběr více týpů vyměnitelných koncovek (CHROM nebo ČERNÝ NEREZ)

Stejně jako u samotných tlumičů, tak i u koncovek můžete vybírat jak z chromovaných verzí, tak i verzí v černém matném nerezu a to 4 typů tvarů. Ty můžete kdykoliv v budoucnu snadno vyměnit za jiný typ. Přesný design se u každého modelu liší. Příklad koncovek viz níže.

 

4. Výrazné zvýšení výkonu i točivého momentu

Velkým benefitem montáže REMUS systému je i vliv na citelné navýšení točivého momentu ve středním otáčkovém rozsahu ve srovnání se sériovým výfukem, naprosto zásadním způsobem pak u systémů s regulací pomocí klapek - viz příklad grafu. Žádná úprava originálního software není potřeba a vše je kompletně HOMOLOGOVANÉ!

 

5. Svítící barevné koncovky pro modely Touring a CVO

Pro modely aktuální řady Touring a CVO s motory Milwaukee Eight (tedy od 2018) REMUS vyvinul jeden velký úlet ve formě nejen regulace zvuku, ale alterantivně i s možností rozsvícení koncovek s integrovanými LED světly. Ta můžou svítit oranžově a modře nebo je samozřejmě můžete mít vypnutí. Není ale silnějšího zážitku než vidět a slyšet v noci jen z modelů těchto řad vybavených právě tímto systémem. Jedině s ním budete král silnice...

6. Homologace

Jak již bylo zmíněno výše, všechny výfukové tlumiče mají evropskou homologaci – ECE-R, takže na STK ani v zahraničí nebudete mít nikdy žádný problém. Dostane od nás jako jediného oficiálního distributora i homologační dokument v papírové podobě, kterým v případě potřeby prokážete legálnost výfukového systému v celé EU!

 

UKÁZKY APLIKACE REMUS SYSTÉMŮ NA NĚKTERÉ MODELY

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v našem KATALOGU VÝFUKŮ 

 

 

 

 

 

 

   

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v ESHOPU:

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací