Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Montáž REMUS systémů a DTE jednotek

Montáž výfukových systémů pro Auto i Moto, stejně jako Powerboxů a Pedal boxů zajišťujeme po celé ČR i SK u stovek našich servisních partnerů. A to jak u značkových servisů, tak i nezávislých partnerů.

Značkoví dealeři i nezávislé servisy:

AUTO:  Mezi na naše partnery patří již vyšší desítky značkových dealerů automobilek včetně vybraných dealerů Audi, BMW, Cupra, Mercedes, Ford, Hyundai, Škoda, VW, Toyota a mnoha dalších značek.  V případě Toyoty jsme ale dokonce dodavatelem dílů přímo českému dovozci a naše díly naleznete přímo mezi originálnáními díly a můžete je tak žádat u všech dealerů Toyota (jde tedy o vozy Yaris GR, Supra GR, GT86 a nově také GR86).

MOTO:  V případě motocyklových dealerů jsou našimi parnery téměř všichni dealeři KTM, většina BMW, Harley-Davidson, mnoho Honda a Triumph dealerů, ale i celá řada dealerů ostatních značek.

 

Bez rizika ztráty záruky:

U výfukových systémů a Pedal boxů se NIKDY nemusíte strachovat o ztrátu záruky na vozidlo / motocykl. Není pro to technický ani právní prostor. 

 

Zajištění montáže v ČR i SR - KONTAKTUJTE NÁS:

Seznam konkrétních partnerských servisů pro ČR i SR zde na webu záměrně neuvádíme z více obchodních důvodů. 

Máte-li zájem zajistit montáž a nebo jen konzultovat možnosti ve vašem regionu (týká se ČR i SR), tak se prosím neostýchejte nás kontaktovat přímo telefonicky, emailem nebo zde na chatu a vše vám zajistíme k vaší spokojenosti i s fakturací celé zakázky přímo v servisu (tedy dílů i práce). 

Montáže v rámci olomouckého regionu pak zajišťujeme sami.

 

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací