Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Vánoční AKCE - nakupte s 11% slevou nebo získejte KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY

Vánoční akce platí od 15.11. do 31.12.2020 na všechny objednávky na celý sortiment REMUS Auto i Moto + Powerboxy / Pedal boxy DTE. Jindy během roku slevy nejsou a nebudou, tak neváhejte! Žádejte i u svých dealerů.

Platí na objednávky zde na webu, ale i u našich spolupracujících partnerů z řad značkových dealerů AUTO i MOTO + desítek servisních partnerů. Kontaktujte nás pro případné zprostředkování partnera ve vašem regionu. 

 

CO ZÍSKÁTE V AKCI:

A) Unikátní slevu 11% na všechny produkty

nebo

B) Kurz sportovní jízdy od Driving academy v hodnotě 7.250 Kč ZDARMA.

Kurz požadujte při nákupu zboží v hodnotě minimálně 33.000 Kč bez DPH (1.208 EUR) v cenách před slevou.  V košíku tedy musíte mít zboží minimálně za 29.370 Kč bez DPH (1075 EUR) - ceny jsou v eshopu totiž zobrazovány již se slevou. Do Poznámky v objednávce jen uveďte "Požaduji kurz sportovní jízdy".  Následně se Vám ozveme. Kurz proběhne na jaře 2021.

Není samozřejmě možné požadovat zároveň slevu i kurz. Je třeba si vybrat. Detailní informace o kurzu viz spodní část této stránky.

Akce platí na všechny produkty - tedy výfukové systémy  REMUS AUTO i MOTO a rovněž i na power / pedal boxy od DTE Systems.

 

Vstup do eShopu

 

Více o kurzu sportovní jízdy ZDARMA

Kurz sportovní jízdy (pouze pro automobily) bude v režiji profesionálů z Driving Academy pod vedením bývalého jezdce MS v Rally Martina Semeráda a uskuteční se na autodromu v Sosnové (u České Lípy) v některém z jarních termínů 2021.

Kurz v ceně 7.250 Kč ( 5.900 Kč bez DPH)  - viz zde má délku 5 hodin a skládá se z teoretické části i praktické části pod vedením instruktorů. Jízdu budete absolvovat ve vlastním voze (má pro vás největší přínos), ale vůz lze i zapůjčit.

V teoretické části se dozvíte srozumitelnou formou naprosto zásadní věci pro správné ovládání vozidla a bezpečnou rychlou jízdu. V praktické části si pak budete moci veškeré činnosti ověřit pod vedení instrukturů. Jde o správné brzdění, průjezd zatáčkou, výjezdy, správné pozice a držení volantu, řízení nedotáčivého i přetáčivého smyku atd.

Kurz doporučujeme z vlastní zkušenosti všem majitelům sportovních vozů. Je to pro vás nejlépší investice pro mnohem zábavnější a bezpečnější jízdu. Pokud jste takový kurz nikdy neabsolvovali, neváhejte a dejte mu přednost před akční slevou. U objednávek do cca 54.000 Kč bez DPH (za standardní ceny)  se vám to i více vyplatí..

 

Vstup do eShopu

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací